Niepubliczne Szkoły na Helenówku

Szkoły Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży

Joomla 1.7 NivoSlider developed by NewJoomlaTemplates in collaboration with best web hosting reviews and ratings.

 

 

 

Nasz uczeń zwycięzcą konkursu kulinarnego

Świętokrzyski Talerz Młodego Kucharza

15 marca 2017r. w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach odbyła się druga edycja konkursu Świętokrzyski Talerz Młodego Kucharza. Do finału konkursu zakwalifikowało się jedynie 10 uczniów, w tym aż dwóch z naszej szkoły: Marian Wąchała z klasy III TŻ oraz Adam Gajdka z klasy IIID.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie dania składającego się z polędwiczki wieprzowej, ciasta filo, figi oraz groszku cukrowego. Znakomite jury składające się z autorytetów kulinarnych takich jak: Teo Vafidis, Zbyszek Kopycki, Monika Gwiazda, Robert Głyda oraz Piotr Papież zwycięzcą konkursu ogłosili naszego ucznia – MARIANA WĄCHAŁĘ.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej zdjęć oraz informacji o konkursie tutaj

O nas

 

Firma

 

  • Stowarzyszenie
  • Regulaminy i statuty

 

 


 

Odwiedź też strony powyżej.